Origami srdečná přání

Pošlete srdce

Origami je pro mě především o příbězích. Třeba o setkáních, které se stanou díky na první pohled malé věci, které je spustila. Třeba malému vzkazu, který jsme již dlouho chtěli poslat a stále jsme na něco čekali.

Často čekáme na nějaký důvod. Svátky, narozeniny... ale proč třeba právě dnes nenapsat krásný vzkaz někomu, koho milujeme, koho máme rádi, koho si vážíme a nebo třeba tomu, kdo je smutný.

Vzkaz, který nejen napíšeme, ale i vytvoříme. Udělá totiž daleko větší radost. A to nejen tomu nebo té, komu vzkaz dáme, ale i nám samotným.

Proto vznikla Srdečná přání. Vzkaz napsaný a pak jednoduše složený do tvaru srdce.

Je to prosté a přesto nezapomenutelné.

Nebylo pro mě jednoduché najít ten správný přístup. Lidé kolem mně zrazovali, že dnes by mělo vše být "okamžité". Napsat vzkaz co nejrychleji je prý klíč. Jenže rychle neznamená autenticky. Když nemáme čas mít radost z toho, co pro druhé uděláme a udělat to pořádně, na co už máme mít čas?

Díky skvělé designérce Anně a také tiskárně AF BKK vznikla Srdce. Nejen přání, ale i origami obálka (již složená), netradiční obal, nádherný papír, malý dárek, vše vytištěné s certifikací FSC a se změřenou uhlíkovou stopou.

A protože se mně líbí přístup firem jako je Be The Light NY, Warby Parker, Toms, Patagonia a dalších, tak z každého prodaného kusu dáváme 15 Kč konkrétní existující a důvěryhodné nadaci na konkrétní dobrou věc. Přečetěte si více zde.

Srdce pokřtil Tomáš Hanák v Neoluxoru na sklonku roku 2014 a teď míří k Vám. Doufám, že se Vám budou líbit.

David

Publikováno: 10. ledna 2015