Dobré srdce pro…

Toto srdce pomáhá neobyčejným dětem žít obyčejné životy.

Toto srdce pomáhá neobyčejným dětem žít obyčejné životy.

Pomozte dětem

Každoročně se u nás narodí přibližně 100 000 dětí. Asi 5-10% z nich potřebuje zvýšenou péči pro své zdravotní či sociální znevýhodnění. Podporu těmto dětem a jejich rodinám nabízí desítky neziskových organizací. Veřejná sbírka Pomozte dětem poskytuje řadě z nich nadační příspěvky na jejich služby a přímou práci s dětmi.

Anička je tříletá holčička, která se narodila předčasně – již ve 25. týdnu těhotenství. Porod i první dny života provázela řada těžkostí a komplikací. Postupně maminka zjistila, že její princezna prakticky nevidí a pohybové schopnosti jsou velmi opožděny. Příspěvek z Pomozte dětem umožnil holčičce velmi aktivně využívat možnosti stimulačních aktivit v multisenzorické místnosti. Díky péči rodičů a lékařů dosáhla obrovských pokroků. „Dnes naše princezna dokáže rozesmát všechny kolem sebe. I přes větší počet dioptrií vidí a dokáže se zrakem pracovat. Miluje rytmus a hudbu. Díky této lásce se naučila koordinovat pohyby, tančí, běhá, skáče, a navíc si k tomu začala i zpívat.“ říká maminka.

Pomozte dětem je společný projekt České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti.
Více na stránkách Pomozte dětem.

Srdečné přání dělá radost samo o sobě. Navíc uděláte radost ještě i tím, že podpoříte dobrou věc. Z prodeje tohoto Srdce dáváme totiž celých 15 Kč nadaci Pomozte dětem.

Koupit Srdce
Srdce pro Nadaci Terezy Maxové dětem
Srdce pro Pomozte dětem
Srdce pro Otevřenou školu
Srdce pro Srdcerváče