Vyberte si, který bude svítit u Vás doma

Origami lampa,
kterou vytvoříte Vy

Tato lampa je jiná, než ta, kterou si prostě koupíte. Má v sobě duši, kterou jí dáte při jejím tvoření. Vypráví příběh o tom, na čem Vám záleží. Vzdáváte jejím prostřednictvím poctu domovu. Možná dokonce budete cítit, že i světlo, které vydává, je vlastně příjemnější. Díky Vám.

TySvětla je sada, ve které je vše, co potřebujete pro vytvoření Vaší lampy.

V barvě, kterou máte rádi

K dispozici ve čtyřech barvách a dvou velikostech. Menší - Spring Light - je světelný bonbónek - ambientní osvětlení a nebo pro současné použití více světel (například nad stůl). Větší Blossom Light pak je zdroj radosti jako hlavní světlo místnosti.

Origami lustr v barvě elegantně šedé

elegantně šedá

Origami lustr v barvě vanilnově béžové

vanilkově béžová

Origami lustr v barvě rozpustile starorůžové

rozpustile starorůžová

Origami lustr v barvě slunečně oranžové

slunečně oranžová

Papír, který používáme je z Itálie, obsahuje 40% bavlny, má přírodní strukturu a je barevně a tvarově stálý.

Budete mít k tomu světlu jiný vztah

Pryč s obavami, že to nezvládnete

Člověk dokáže vše, co chce, když se nebojí. To zní sice dobře, ale někdy tomu přece jen nevěříme.

Naše origami světlo ale složíte. Papír dostanete připravený, s drážkami, kde budou sklady. Máme opravdu jednoduché instrukce a především podrobné video. V sadě je vše, co potřebujete na vytvoření Vašeho světla.

Papíry jsou předskládané, samy Vás povedou.
Workshopy, kde si vytvoříte vlastní origami světlo

Workshopy

Chcete si složit své světlo s jistotou pomocné ruky? Přijďte na workshop. V ceně workshopu je zahrnuto vše na krásné světlo Spring Light. Můžete ale skládat i Spring Blossom, hlavní světlo místnosti.

Aktuální termíny

Adventní workshop ve Vnitroblocku 17. 12. 2016.

„Neuvěřitelně skvělý pocit pokaždé, když jí rozsvítíte.”

Specialitky

Velký lustr máme i v unikátní variantě - dvoubarevný. A malý máme ve výhodné sadě "Pro dva" (Spring for Two). Totiž někdy je to zážitek na druhou skládat s někým, s kým je nám dobře. A často se ptáte na další barevné varianty. Připravujeme mintovou (foto na origamica.com nebo našem facebooku) a možnost si vybrat z dalších cca 12 barev. Tak buďte naladěni (nejlépe přes zasílání novinek níže v zápatí)

Chcete již složené?

Lustry se Vám líbí, ale nechcete je skládat, nebo jich potřebujete hodně a nebo potřebujete něco speciálního (barva, rozměr), připravíme je a pošleme Vám je již složené. Stačí nám napsat pro Váš nový lustr.